Logo 7landslg
logo 7landlg

7 LANDS LOGISTICS

Al. Jerozolimskie 81/710

02-001 Warszawa, Polska

7-lands-logistics-linkedin

© Copyright 2023 - 7 Lands Logistics - All rights reserved

Mail 7landslg
Wycena 7landslg
Telefon 7landslg
7 lands logistics global freight shipping
7-lands-logistics-nav

Send us an email with your CV or give us a call!

Kariera

Oferujemy praktyczną pracę, w której możesz zastosować swoją wiedzę i rozwinąć nowe umiejętności w profesjonalnej firmie, w której napewno nie będziesz się nudził.

Dostaniesz odpowiedzialność i nie będziesz spędzał dnia tylko wpisując dane i analizy.

Skontaktujesz się z klientami i partnerami, będziesz musiał przeprowadzić burzę mózgów, aby wdrożyć nowe pomysły.

Dołącz do nas. Dołącz do miejsca, w którym twoje wysiłki zostaną zauważone i gdzie będziesz traktowany jak młody profesjonalista, a nie pionek.

Otwarte pozycje

Obecnie poszukujemy stażystów mówiących po Ukraińsku dla naszych działów marketingu, sprzedaży i rozwoju biznesu, aby rozszerzyć naszą usługę na Ukrainie.

Staż jest elastyczny. Szukamy stażystów pracujących w niepełnym wymiarze godzin i na pełny etat.

Wymagania

  • Dobra znajomości języka Ukraińskiego i Angielskiego lub Polskiego

  • Student lub absolwent

  • Znajomość branży logistycznej mile widziana ale nie wymagana

  • Motywacja

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Głowa pełna pomysłów

  • Improwizacja i dostosowanie się

Zadania

  • Rozwijanie kanałów marketingowych

  • Tworzenie strategii

  • Ocena rynku

  • Znajdowanie możliwości partnerstwa

  • Generowanie leadów

  • Stosowanie rozwiązań

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z międzynarodowym doświadczeniem, aby lepiej zrozumieć potrzeby biznesowe i różnice kulturowe podczas zarządzania eksportem i importem na całym świecie.

Szukamy profesjonalistów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu i wnieść wkład w 7Lands.

Jako międzynarodowa firma oferujemy staże dla studentów i absolwentów w zakresie logistyki, marketingu, sprzedaży, projektowania, finansów i rozwoju biznesu.

career-7-lands-logistics