Logo 7landslg
logo 7landlg

7 LANDS LOGISTICS

Al. Jerozolimskie 81/710

02-001 Warszawa, Polska

7-lands-logistics-linkedin

© Copyright 2023 - 7 Lands Logistics - All rights reserved

Mail 7landslg
Wycena 7landslg
Telefon 7landslg
7 lands logistics global freight shipping
7-lands-logistics-nav

Tranzyt Ukraina

Realizujemy zlecenia na tranzyt z Ukrainy. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 21 kwietnia 2023 r. w sprawie zakazu przywozu z Ukrainy produktów rolnych jest to w tej chwili jedyna możliwa forma transportu tego rodzaju ładunków przez Polskę. Zapewniamy niezawodne, kompleksowe usługi – zajmujemy się zarówno samym transportem, jak i całym procesem logistycznym, w tym także uzyskaniem wszystkich stosownych pozwoleń. 


Czym jest tranzyt?


Tranzyt towarów oznacza ich transport z kraju A do kraju B przez kraj C, w którym nie są one załadowywane ani rozładowywane. Celem tranzytu jest skrócenie czasu przewozu i zapewnienie, aby towary dotarły do swojego docelowego miejsca przeznaczenia w możliwie najkrótszym czasie i bez uszkodzeń. Dzięki tranzytowi celnemu znacznie zmniejsza się czas potrzebny na dopełnienie wszystkich formalności związanych z obsługą celną. 


Tranzyt zewnętrzny z Ukrainy 


Procedurę tranzytową można podzielić na kilka kategorii. Jedną z nich jest tranzyt wewnętrzny i zewnętrzny. Pierwszy typ transportu ma miejsce w obrębie Unii Europejskiej, drugi natomiast poza jej granicami. Formalności związane z przeprowadzeniem obu procedur znacznie się od siebie różnią. W przypadku tranzytu wewnętrznego ładunek przewozi się na podstawie jednego dokumentu celnego. Tranzyt zewnętrzny, ponieważ biorą w nim udział także państwa znajdujące się poza UE, wymaga zmiany statusu celnego towarów. Ponieważ Ukraina nie należy jeszcze do Wspólnoty, transport towarów z jej obszaru realizowany jest w ramach tranzytu zewnętrznego. 


Drogowy tranzyt towarów z Ukrainy


Realizujemy drogowy tranzyt towarów z Ukrainy. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów o różnej ładowności przystosowanych do przewozu zróżnicowanych towarów. Jesteśmy przygotowani zarówno do transportu ładunków niebezpiecznych, jak i wielkogabarytowych. Korzystamy także z pojazdów wyposażonych w chłodnie, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić towary szybko się psujące. Realizujemy zlecenia od początku do końca – zajmujemy się sporządzeniem niezbędnej dokumentacji i dopełnieniem związanych z tranzytem formalności, dobieramy odpowiedni środek transportu i szczegółowo planujemy trasę przejazdu. 


Postaw na współpracę z profesjonalistami!


Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu! Podejmując z nami współpracę, zyskujesz pełną, kompleksową obsługę – zajmujemy się każdym etapem zlecenia (łącznie z dopełnieniem formalności celnych), byś Ty mógł poświęcić się rozwojowi swojego biznesu. Oferujemy konkurencyjne stawki, które wynikają m.in. z eliminacji pośredników i negocjacji korzystnych warunków z przewoźnikami. Zapewniamy spersonalizowane rozwiązania logistyczne dla Ciebie i Twojej firmy! Abyś miał pewność co do bezpieczeństwa swoich towarów, zapewniamy Ci opcję śledzenia ich bieżącego położenia. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Postaw na rozwój swojego biznesu i sprawdź nasze możliwości!

road-freight-cargo-shipping