Logo 7landslg
logo 7landlg

7 LANDS LOGISTICS

Al. Jerozolimskie 81/710

02-001 Warszawa, Polska

7-lands-logistics-linkedin

© Copyright 2023 - 7 Lands Logistics - All rights reserved

Mail 7landslg
Wycena 7landslg
Telefon 7landslg
7 lands logistics global freight shipping
7-lands-logistics-nav

KONTROLA JAKOŚCI

WSPARCIE DOSTAWCÓW

ODPRAWY CELNE

TRANSPORT DROGOWY

TRANSPORT KOLEJOWY

TRANSPORT MOSRKI

TRANSPORT LOTNICZY

Zobacz także:

Od drzwi do drzwi

Z portu do portu

Import & Export

Ogólne towary

Ładunki gabarytowe

Ładunki w kontrolowanej temperaturze

Łatwo psujące się ładunki

Ładunki niebezpieczne

Transportujemy wszystkie rodzaje ładunków:

international-cargo-freight-logistics
road cargo freight shipping
rail cargo freight shipping
sea cargo freight shipping
air cargo freight shipping

Transport drogowy – Warszawa

Nasze usługi

 

» LTL (Less than Truck Load)

 

» FTL (Full Truck Load)

 

» Przewoźnik samochodowy

 

» Chłodnie

 

» Naczepy

Transport drogowy jest jednym z najchętniej wybieranych środków przewozu towarów. Przewozimy w ten sposób każdy rodzaj ładunku – dbamy o bezpieczeństwo przewożonych towarów, odpowiednie warunki ich przechowywania, a także terminowość dostaw. Działamy w systemie door to door – korzystasz z usług wyłącznie jednego przewodnika, co znacznie skraca czas przewozu oraz daje Ci większą kontrolę nad miejscem, w jakim w danej chwili znajduje się ładunek. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów o zróżnicowanej ładowności, co pozwala nam realizować zarówno standardowe, jak i mniej typowe zlecenia. 
 

Transport drogowy na terenie Unii Europejskiej i poza jej granicami


Oferujemy transport drogowy w Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Zajmujemy się także tranzytem towarów z Ukrainy. W przypadku przewozów realizowanych we współpracy z podmiotami spoza UE oferujemy także usługi biura celnego – zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z odprawą. Jesteśmy w stanie realizować zlecenia niemalże w każdym miejscu na świecie. Pośredniczymy m.in. w transakcjach z Chinami czy Meksykiem. Nasi doświadczeni kierowcy są dobrze zaznajomieni z lokalnymi przepisami drogowymi i warunkami na trasie, co gwarantuje płynność i bezpieczeństwo przewozów. Dostarczamy towar zgodnie z ustalonym harmonogramem, minimalizując opóźnienia i zapewniając Ci pełną kontrolę nad przesyłkami.


Transport drogowy FTL i LTL


Oferujemy zarówno usługi transportu FTL (Full Truck Load), jak i LTL (Less Truck Load), aby sprostać różnym potrzebom naszych klientów. Obie metody dobieramy odpowiednio w zależności od Twoich indywidualnych wymagań i wielkości ładunku. 

Transport drogowy LTL odnosi się do przewozu towarów, które nie zajmują całej przestrzeni ładunkowej pojazdu. Przesyłki od różnych klientów są więc łączone w celu zoptymalizowania wykorzystania przestrzeni. Transport LTL jest szczególnie chętnie wykorzystywany w przypadku ograniczonej ilości towarów.

Transport drogowy FLT odnosi się do przewozu pełnych ładunków – cały pojazd jest przeznaczony do transportu towaru jednego klienta. W przypadku FTL masz pełną kontrolę nad swoim ładunkiem i czasem dostawy. Jest to preferowane rozwiązanie w przypadku większej ilości towarów lub konieczności stworzenia specjalnych warunków ich przechowywania. 


Jakie towary transportujemy drogą lądową?


Dzięki naszej rozbudowanej flocie pojazdów jesteśmy w stanie przewozić niemalże każdy rodzaj przesyłek. Zajmujemy się m.in. transportem drogowym ładunków niebezpiecznych. Nasza oferta obejmuje również samochody chłodnicze, których temperatura wynosi od -22°C do 14°C. Posiadamy doświadczenie w transporcie towarów chłodzonych, takich jak warzywa, owoce, mrożonki, kwiaty itp. Przewozimy także ładunki wielkogabarytowe, których sprawny i bezpieczny transport wymaga perfekcyjnego przygotowania logistycznego. 


Zaufaj profesjonalistom!


7 Lands to młoda, prężnie rozwijająca się firma. Zapewniamy Ci bezpieczeństwo i kompleksową obsługę. Twoje zlecenie jest obsługiwane przez konkretnego przedstawiciela, do którego możesz zwrócić się z każdym pytaniem czy wątpliwością. Dysponujemy rozwiniętą siecią agentów na całym świecie. Oferujemy konkurencyjne stawki wynikające z eliminacji pośredników. U nas to Ty jesteś na pierwszym miejscu!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie. Zarządzanie przewozami za pomocą naszej usługi to doskonały sposób na optymalizację łańcucha dostaw!

road-freight-cargo-shipping