Logo 7landslg
logo 7landlg

7 LANDS LOGISTICS

Al. Jerozolimskie 81/710

02-001 Warszawa, Polska

7-lands-logistics-linkedin

© Copyright 2023 - 7 Lands Logistics - All rights reserved

Mail 7landslg
Wycena 7landslg
Telefon 7landslg
7 lands logistics global freight shipping
7-lands-logistics-nav

KONTROLA JAKOŚCI

WSPARCIE DOSTAWCÓW

ODPRAWY CELNE

TRANSPORT DROGOWY

TRANSPORT KOLEJOWY

TRANSPORT MORSKI

TRANSPORT LOTNICZY

Zobacz także:

Kontakt

Chętnie udzielimy więcej informacji na temat odpraw celnych

Odprawy celne w Warszawie

Nasze usługi:

 

» DWC, CMR, EUR1, ATR, T1

» Świadectwa pochodzenia

» Tranzyty

» Odprawy celne

Oferujemy kompleksową opiekę nad naszymi klientami w ramach transportu lotniczego, morskiego, drogowego i kolejowego – w tym także obsługę celną. Pomożemy Ci skompletować wszystkie wymagane podczas odprawy dokumenty, by cała procedura okazała się wyłącznie szybką, bezproblemową formalnością. Doskonale znamy wszystkie regulacje prawne dotyczące odpraw celnych, dzięki którym możemy pomóc Ci uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji niedopełnienia poszczególnych wymogów.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także odwiedzenia naszego biura w Warszawie. Dopasujemy świadczone usługi do indywidualnych potrzeb Twoich i Twojego biznesu. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi. Zajmujemy się transportem towarów każdego rodzaju. Obsługujemy odprawy celne pojazdów, silników, maszyn oraz łodzi. Podejmujemy się także zleceń dotyczących towarów o krótkim terminie przydatności, w przypadku których należy przeprowadzić odprawę celną o charakterze natychmiastowym
 

Usługi celne – Warszawa
 

Jesteśmy nie tylko firmą zajmującą się transportem i spedycją, ale także agencją celną, co pozwala nam zapewniać pełną, kompleksową obsługę zleceń bez angażowania kolejnych podmiotów zewnętrznych. W Twoim imieniu zajmiemy się wszystkimi formalnościami narzuconymi przez urząd celny – nie musisz więc samodzielnie wyszukiwać informacji na temat wymaganej dokumentacji czy żmudnie jej kompletować. Nasze usługi celne obejmują czynności takie jak:

  • przygotowanie pełnej dokumentacji – faktury handlowej, listy pakunkowej, świadectwa pochodzenia towarów, listu przewozowego, a w razie konieczności także certyfikatów CE czy wymaganych dla danego towaru pozwoleń,
  • oszacowanie kosztów odprawy,
  • dokonanie zgłoszenia celnego.
     

Odprawa celna drogowa, lotnicza, morska i kolejowa


Oferujemy wszystko to, czego w danej chwili potrzebują nasi klienci – zajmujemy się transportem drogowym, lotniczym, morskim i kolejowym, często łącząc poszczególne środki komunikacji, by zoptymalizować koszty i czas dostaw. Zapewniamy przeprowadzanie odpraw celnych lotniczych, drogowych, morskich i kolejowych – fachowe doradztwo celne, a także dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności. 

 

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnych usług celnych?

 

Wizja wszystkich formalności związanych z odprawą celną towarów może hamować Cię przed poszerzaniem Twojej działalności. Nie pozwól na to! Zaufaj sprawdzonej, rzetelnej firmie przewozowej i rozwijaj swój biznes! Jesteśmy Twoją reprezentacją przed Urzędem Celnym. Współpracując z nami, nie musisz samodzielnie kompletować dokumentacji, kontrolować terminów czy na bieżąco sprawdzać wszystkich modyfikacji w przepisach prawnych. Tym wszystkim zajmiemy się my, byś Ty mógł w pełni poświęcić się pracy nad rozwojem swojego przedsiębiorstwa! Współpraca z nami pomoże Ci także uniknąć negatywnych konsekwencji przypadkowego niedopełnienia niezbędnych formalności przy odprawie celnej na lotnisku czy w porcie.

Nie musisz samodzielnie męczyć się ze związaną z odprawą papierologią czy martwić się o spełnienie wszystkich wymogów prawnych. Całą procedurą celną zajmiemy się za Ciebie! Postaw na współpracę z profesjonalistami i rozwijaj swój biznes!

aoe-authorized-economic-operator
customs-clearances-services